Yeni Yıla Bu uygulamaları denemeden girmeyin

Mağazalarda yeni yıl müzikleri, ofiste yapılan kutlamalar, aileyle oynanan tombala, ağaçlar ve sokakları süsleyen kırmızı kurdeleler… Bunlar size neyi hatırlatıyor? Tadını çıkarın, çünkü yılbaşı köşeyi dönüp gelmek üzere!

Peki ya, etrafınızdaki her şey yılbaşına hazırlanırken Windows cihazlarınız ne durumda? Cihazınıza yılbaşı temalı bir kap almaktan ya da ufak bir noel baba etiketi yapıştırmaktan bahsetmiyorum; onları en son ve en iyi yılbaşı uygulamalarıyla donatmaktan bahsediyorum! Gelin en iyi yılbaşı uygulamalarımıza bir göz atalım ve cihazınızı yeni yıla birlikte hazırlayalım.

Noel baba gibi görünmek için yaşlanmayı beklemenize ya da sakal uzatmanıza gerek yok! İşte sizi istediğiniz kadar yaşlandırıp Noel babaya dönüştürecek bir uygulama; Create a Santa!

Bu uygulama ile kendinizi istediğiniz kadar yaşlandırabilir ve Noel baba kostümü içinde görünebilirsiniz. Noel baba sakalı, bıyığı, gözlüğü ve şapkası giyebilir ve fotoğraflarınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz!

Daha fazla meraklanmadan uygulamayı buradan indirin!

Create_santa_622

Siz doya doya eğlenirken çocuğunuzu hem eğitecek hem de meşgul edecek bir eğlence mi arıyorsunuz? O halde çocuklar için geliştirdiğimiz aşağıdaki uygulamalara bir göz atın.

Çocuklar için Noel Yapboz oyunu tüm küçük bulmaca meraklılarının severek oynayacağı bir oyun. 3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış bu eğlenceli oyun ile çocuğunuz sadece keyifli vakit geçirmeyecek, aynı zamanda bilişsel becerilerini, el göz koordinasyonunu, şekil tanıma gibi görsel ve uzamsal becerilerini de geliştirecek.

Çocuklar için Noel Bulmaca oyunu ile çocuğunuz İngilizce harf ve sayı bilgisini arttıracak.

Çocuklar için Noel Yapboz oyununu Windows cihazınıza buradan, Windows Phone cihazınına buradan yükleyin!

Çocuklar için Noel Bulmaca oyununu Windows cihazınıza buradan, Windows Phone cihazınıza buradan yükleyin!

Noel_Yapboz_622

Eee yılbaşı demek sevdiklerinize hediyeler almak demek. İşte karar vermenizi kolaylaştıracak bir uygulama.

Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü Markafoni’nin Windows ve Windows Phone uygulamalarıyla dünyaca ünlü markalar %90’a varan indirimlerle Windows cihazlarınıza geliyor. Size ise sadece doğru hediyeyi seçmek kalıyor!

Markafoni Windows uygulamasına buradan, Windows Phone uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Markafoni_622

Eşine ayrı, çocuğa ayrı hediye. Ofis çekilişini unutma, en yakın arkadaşı atlama. Bu kadar çok insana en güzel hediyeler Trendyol’da!

Trendyol.com’un Windows’lu cihazlar için geliştirdiği uygulaması ile sevdikleriniz için en güzel yılbaşı hediyelerini yüzlerce ürün arasından kolaylıkla seçebileceksiniz.

Trendyol Windows uygulamasına buradan ulaşın.

Trendyol_622

Sayısal Loto, Şans Topu, Süper Loto, On Numara… Yeni yıla zengin gireceğim diye hepsini oynadın. Sıra geldi sonuçları görmeye. İşte bütün sonuçlara tek bir tık ile ulaşabileceğin uygulama: Şans Oyunları Sonuçları.

Bu uygulama ile sadece çekiliş sonuçlarını görmekle kalmıyor, aynı zamanda şanslı sayılarınızı kendiniz de üretebiliyorsunuz.

Bu yıl büyük ikramiye sana çıkacak mı? Öğrenmek için Windows Phone’una uygulamayı buradan indir.

Sans_622

 

– See more at: http://blog.microsoft.com.tr/yeni-yila-bu-uygulamalari-denemeden-girmeyin.html#sthash.zdM0WCzB.dpuf

Başlat
Canlı Destek Online
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?