NEDEN GÜVENLİK KAMERASI TAKTIRMALIYIZ?

Neden Güvenlik Kamerası

Bazı insanların ‘olmazsa olmaz’ gördüğü, bazılarının ise ‘Ne gerek var?  Hırsız kafaya koyduğu yere girer nasıl olsa!’ diye önyargılı yaklaştığı güvenlik kameralarına gerçekten de ihtiyacımız var mı? Öyle büyük paralar vermeye değer mi? Sorusunun yanıtı bence ,evet kesinlikle değer..

Güvenlik Kameraları bir çok farklı marka adı altında farklı tipte yüzlerce çeşit alternatiften oluşan bir sektör..  Sadece Güvenlik Kamerası gibi duran Güvenlik Kamera Sistemi , Güvenlik Kamerasının yanında Kayıt cihazı, Kayıtların kaç gün hafızasında tutacağını etkileyen HDD, Kameralara özellikle geceleri  güç sağlayan LED Trafosu, BNC, Power Jack  gibi bağlantı aparatlarıyla birlikte kamera  kablolarında oluşan bir sistem.. Farklı marka adının altında bulunan güvenlik sistemlerinin şüphesiz belki de en önemli ayağını  satan firmaların teknik desteği oluşturuyor.. İhtiyacınız olduğunda ulaşamadığınız, sorununuzu çözemeyen ve gerekli desteği sağlayamayan firmaların güvenlik sistemleri de seçtiğiniz kameralar kadar önemli..

Ayvalık ta Emniyet  ve Adliye ile birlikte yapmış olduğumuz çalışmalardan edindiğimiz tecrübe ile vardığımız sonuç KESİNLİKLE GÜVENLİK KAMERASI sahibi olunması gerektiğidir.  Hele ki bırakın güvenlik kameralı bir eve hırsızın girmeye çalışmasını , yürüyüşünü  bile değiştirenini..  Kazanın şoku ile olay anını hatırlamayanını..  Güvenlik kamera görüntülerini gösterene kadar yaptığını inkar eden yaşlı adamı gördükten sonra..

Hırsızın bile şeklini değiştiren, asla yalancı şahitlik yapmayan, daima objektif ve gerçeklerden yana olan tek şey belki de güvenlik kamerası..

Şu zamana dek Ayvalık Adliyesi, Ayvalık Emniyeti dahil olmak üzere bir çok kurumsal ve bireysel müşterimiz Güvenlik konusunda ve sonraki destek sürecinde firmamızı tercih etmiş olmaları bizim için gurur vericidir. Bu sadece bizim başarımız değil aynı zamanda tercih ettiğimiz ürünlerin ve ürünlerinin arkasında olan bizim iş ortaklarımızın da başarası..

Keşke ile yaşayan bir toplum olduğumuz gerçek, söz konusu da güvenlik olduğu için bu konunun üzerine eğilmenizi şiddetle tavsiye ederim. Ayvalık ta  Esc Bilişim olarak iş ortağı  bizleri tercih eden kurumsal ve bireysel müşterilerimize bir kez daha teşekkür ederiz. Güvenlik kamerası konusunda aklınıza takılan bir soru  olduğunda çekinmeden bizlere danışabilirsiniz..

güvenlik kamerası

Başlat
Canlı Destek Online
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?