Haydi web sayfası yapalım!

Evde blog yazıp gündelik hayatı dijital ortama taşıma ve bu durumdan para kazanma gibi en basit ve temel düzeyden ürünlerinizi dijital ortamda sergileyebileceğiniz e-ticaret sitesi gibi en karmaşık sitelere  kadar alternatifi bol web sayfaları tasarlıyoruz.

webtasarim ayvalik

Peki nedir Web Sayfalarının fiyatları?

Bu sizin tam olarak ne istediğiniz ile alakalı bir durum. Eğer hazır şablon tasarım kullanılacak ve 4-5 sayfalı bir tanıtım sitesi oluşturulacaksa alan ve alanadının yıllık kiralama bedeli hariç 750tl ye kadar fiyatı çekebiliyoruz.

Ancak ben özel tasarım site istiyorum ve kağıda çizdiğimiz bir tasarımın aynısını web sayfamda görmek istiyorum derseniz o zaman bu özel tasarıma girer ki bunun fiyatı müşterinin tasarımdan ne beklediği ve sınırlarının müşterinin belirleyeceği  bir durum..

Peki ben aranınca hemen ilk sırada çıkar mıyım?

Hayır. Aranınca hemen ilk sırada çıkmak istiyorsanız google a ücretli reklam vermeniz gerekiyor. Ama web sayfanızı google a uyumlu hale getirebiliriz. Dilerseniz Web sayfanıza bütçenize uygun Seo paketlerimizden birini tercih edip aylık düzenli Seo yaptırabilirsiniz. Rakip ve sektör analizlerimiz ile birlikte bu alanda yaptığımız çalışmalar ve geri dönüşleri  son derece başarılı.

Detaylı bilgi almak için

@ayvalikescbilisim instagram adresimizden bizi takip edebilir ya da www.escbilisim.com.tr web sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başlat
Canlı Destek Online
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?