Güvenlik Kamera Sektörü

Güvenlik Kameraları bir çok farklı marka adı altında farklı tipte yüzlerce çeşit alternatiften oluşan bir sektör..  Sadece Güvenlik Kamerası gibi duran Güvenlik Kamera Sistemi , Güvenlik Kamerasının yanında Kayıt cihazı, Kayıtların kaç gün hafızasında tutacağını etkileyen HDD, Kameralara özellikle geceleri  güç sağlayan LED Trafosu, BNC, Power Jack  gibi bağlantı aparatlarıyla birlikte kamera  kablolarında oluşan bir sistem.. Farklı marka adının altında bulunan güvenlik sistemlerinin şüphesiz belki de en önemli ayağını  satan firmaların teknik desteği oluşturuyor.. İhtiyacınız olduğunda ulaşamadığınız, sorununuzu çözemeyen ve gerekli desteği sağlayamayan firmaların güvenlik sistemleri de seçtiğiniz kameralar kadar önemli..


Emniyet  ve Adliye ile birlikte yapmış olduğumuz çalışmalardan edindiğimiz tecrübe ile vardığımız sonuç;  Güvenlik Kameralarının  hayati öneme sahip olduğudur. Güvenlik kameraları olayın öncesini, olay anını ve olay sonrasının çözümlemesi işleminde çok önemli bir unsurdur.

Keşke ile yaşayan bir toplum olduğumuz gerçek, söz konusu da güvenlik olduğu için bu konunun üzerine eğilmenizi şiddetle tavsiye ederim. Ayvalık ta  iş ortağı olarak bizleri tercih eden kurumsal ve bireysel müşterilerimize bir kez daha teşekkür ederiz. Güvenlik kamerası konusunda aklınıza takılan bir soru  olduğunda çekinmeden bizlere danışabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başlat
Canlı Destek Online
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?