Firmanızı dijitale uyarladınız mı?

Firmanızı dijital ortama hala uyarlamadınız mı?

Firmanızı eğer yeniliklere açık olarak kurgulamasını yapmadıysanız çok geç kaldınız diyebiliriz. Yani hala firmanızı tanıtan bir web sayfanız yoksa, hala aktif olarak kullandığınız bir instagram ve facebook kullanmıyorsanız ve hatta ürün üretiyor ve bu ürünleri dijital ortamda satamıyorsanız ne yazık ki pek iyi günler sizi beklemiyor..

3 CAN ALICI NOKTA..

Yanlış 1 – Öncelikle burası benim mağazam / dükkanım yıllardır benim oturmuş müşterim var.

Doğru 1- Müşteri AYNI ÜRÜNÜ öncelikle uygun fiyatlı olarak Türkiye nin herhangi bir yerindeki mağazadan güvenli bir şekilde satın alabileceğini ve genelde ertesi gün ulaşabileceğini biliyor ve ödemeyi de  kredi kartıyla taksitle de yapabiliyorsa neden sizi tercih etsin?

 

Yanlış 2- Ne gerek var ki !

Doğru 2- Marka bilinirliğini , ürünlerinizin tanıtımlarını, kampanyaları , avantajlı fiyatları sadece bulunduğunuz bölgeye değil doğru stratejilerle Türkiyenin tamamına satabilecek bir dijital dünya da bahsediyoruz.. Çok gerekli..

 

Yanlış 3- Göremediğim yere para vermem..

Doğru 3 – Görmeniz için çevrenize bakmanız yeterli , elinde sürekli telefonla dolaşan , bilgisayar başından kalmayan , dünya nüfusunun neredeyse yarısı.. İşte onlar sizin potansiyel müşterileriniz..

 

Eğer hala yoksa ; Firmanızı tanıtan web sayfanız ve aktif olarak kullanabileceğiniz bir sosyal medya hesabınız olmalı.. Firmanızın geleceği için..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başlat
Canlı Destek Online
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?