Çünkü Ucuz malzeme kullanmıyoruz

Bu kadar kısa zamanda bu referanslara erişmemizdeki temel sebeplerden biri yaptığımız işin arkasında oluşumuz verdiğimiz teknik destek, kısa sürede hızlı çözümler üretebilmemiz.

UCUZ MALZEME KULLANMIYORUZ !

Evet 16 kamerayla 1000tl ye de internetten kamera bulabilirsiniz ama biz bu tarz çalışmıyoruz. Çünkü o kameraların çoğunun kısa zaman sonra bozulacağını bile bile müşterilerimize satamayız. Eğer bu ürünlerden satmaya karar verirsek , firmamızın işleyişini ve müşteriye olan bakış açısını değiştirip hiçbir arızaya müdahale etmeyen bir firmaya dönüşmemiz gerekir ki aksi halde montaj sonrası oluşan arızalara bakmaktan yeni bir proje alamayız. En basit şekilde piyasada yarı fiyata emsallerini bulabileceğiniz kamera güç trafolarını bizim alışımız 2 katı. Çünkü biz fanlı , sıcağa dayanıklı ve garantili ürünleri tercih ediyoruz.

BU ÜRÜNLER BOZULMAZ MI?

Elbette bozulurlar sonuçta bunlar elektronik ürünler .Ürünlerin garanti süresi yasal olarak 30 işgünüdür. Bu ortalama 40 gün demektir. 40 gün güvenlik kamerasının olmayışının konu güvenlik olduğunda ne kadar havada kaldığını söylemeye gerek yok bu nedenle daha kısa sürede (7 gün den daha da az olabiliyor) garantiden ürünleri döndüren firmayla çalışmayı tercih ediyoruz.
Çalıştığımız firma tarafında Kaliteli Ürün – Hızlı Çözüm – Bizim tarafımızda özenli kurulum daha az sorun , sorunlara daha hızlı yanıt verebilme imkanı…

BUNLARIN SONUCUNDA
Ürünler pahalı gibi dursa da inanın işin sonunda sizler daha karlı çıkıyorsunuz. Firmamızdan fiyat alıp ucuz diye alternatiflere yönelen ancak pişman olup tekrar bize dönmek isteyen müşterilerimizin sayısı bir hayli fazla..

Güvenlik Kamerası diğer teknoloji kollarından çok farklı bir sektör . Çünkü sonuçları yıpratıcı olabiliyor. Amaç gerçekten güvenlik ise amacına uygun şekilde profesyonelce olmalı diye düşünüyoruz..

Bol teknolojili günler dileriz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir