Ayvalık Web Tasarım

Ayvalık Web Tasarım  yaptırmak isteyen müşterilerimize söylediğimiz iki konu vardır.

1. İçeriği güzel , site içindeki sayfalarla uyumlu, görselliği göz alıcı,  cep telefonu ve tablet ile uyumlu , müşteriyi etkileyen bir web sitesi sahibi olmak. Burada önemli olan şey yaptığınız işi müşterilerinize nekadar yansıtabildiğiniz. Müşterilerinizin sizi neden tercih etmesi gerektiği, şu ana kadar yaptığınız işler , ürünleriniz, referanslarınız ve iletişim bilgilerinizin bulunduğu kurumsal bir web sayfası.

ayvalik-web-tasarim

2. Sayfanızın içeriğiyle uyumlu olacak şekilde , özellikle arama motorlarında istediğiniz kelimelerde web sitenizin üst sıralarda olmasıdır. Seo optimizasyonu daha çok kullanılan tanımı ile arama motorlarında üst sıralarda yer alma işlemi son derece karışık ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Ciddi yatırımların yapıldığı ve paraların kazanıldığı  bir sektördür. İş sektörünüz ile ilgili olarak belirli kelimeler üzerinde çalışmalar yapılır. Ve kelimeler üzerinden arandığınızda üst sıralarda çıkarmak için gerekli düzenlemeler yapılır. Bu düzenlemeler yaklaşık olarak 200-300 farklı işlem yapılır.

Seo optimizasyonu google ın yaptığı değişikliklere göre sürekli değiştirilmesi ve güncellenmesi gereken bir durumdur. Dolayısıyla bir kez seo ya uyumlu bir tasarım yapınca neden üst sıralara çıkmıyorum demek pek akıllıca değil. Bunun yerine sürekli güncellenen bir seo optimizasyonu asıl olacaktır.

Bu iki konu birbiriyle iç içe gözükse de aslında birbirinden farklı apayrı iki durumdur ve yapılması gereken şeyler  ;

 

Buarada web site sahiplerinin kendilerine sorması gerektiği soru bizce şudur; Dünyanın en güzel sitesine sahipsiniz ancak arandığınızda google da son sırada çıkıyorsanız sitenizin çok güzel olmasının ne önemi var? Kimse sizi bulamıyorsa ve asla bulamayacaksa ? Seo işlemi maliyetli gibi görünsede aslında sizin en başta harcadığınızdan çok daha fazlasını kazandırdığı bir iştir.  İşte burada seo ‘nun nekadar önemli olduğu ortaya çıkıyor.

Şuanda yaptığımız çalışma sonucunda;

Google ‘da ” Ayvalık Bilgisayar ” yazınca ilk sırada Esc Bilişim çıkıyor (Deneyebilirsiniz)
Google ‘da “ Ayvalık Güvenlik Kamera ” ya da türevlerini yazınca Esc Bilişim İlk üç sırada çıkıyor ( Deneyebilirsiniz)
Google  ‘da”  Ayvalık Web Tasarım ”  yazınca ilk sırada Esc Bilişim çıkıyor ( Deneyebilirsiniz)

Web sitesi olayına sadece sitem olsun diyerek değil bir bütün olarak bakılması gerektiğini düşünüyoruz ve bu konuda müşterilerimizi yönlendiriyoruz. Ayvalık web tasarım ve Seo çalışmaları için daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlat
Canlı Destek Online
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?