Ayvalik Bilgisayar Satışı

Firmamız üzerinden aldığınız her ürün garantilidir. Dolayısıyla Ürün seçiminden, temin edilip , size teslim edilen sürece kadar her aşamasında sizlere destek vermekteyiz.

Masaüstü Bilgisayar

Masaüstü Bilgisayar ile ilgili olarak toplumda yanlış algılanan bir durum var ki o da TOPLAMA bilgisayar hususunda.. Birçok kullanıcı yanlış adlandırılmasından dolayı yanılgıya düşüp Sağdan soldan Toplanan 2.el parçalardan oluşan bir bilgisayarın olduğu düşüncesi ile yanılmaktadır. Oysa ki; Toplama bilgisayar parçaların sizin bütceniz isteğiniz ve kullanım amacınıza göre şekillendirilebilecek Sıfır, Grantili ürünlerden oluşmaktadır. Bir örnek vermek gerekirse.. Siz bir ev kullanıcısısınız ve kendinize bilgisayar almak istiyorsunuz.. Toplama bilgisayarların sağdan soldan toplama parça olduğunun düşüncesi ile marka bilgisayar almaya karar verdiniz.  Marka bilgisayar almak için gittiğinizde önünüze konulan 4-5 bilgisayardan birisini seçmek zorunda kalıyorsunuz. Zaten sorun burada başlıyor. Ekran kartı , işlemci, ram ya da Harddisk ile alakalı bilgilerin olduğu ama tam da hangi amaca hizmet ettiğini anlayamadığınız karışık sistemler, belki siz 3 boyutlu oyun oynayacaksınız ama o seçenekteki bilgisayardaki Ram miktarı düşük! Ya da Oyun oynamayacaksınız ama yüksek Harddiski olan bir bilgisayara ihtiyacınız var film arşivi yapacaksınız ancak arşiv yapacağınız büyüklükteki HDD sadece Oyun Bilgisayarının olduğu seçenekte mevcut! Fazla para mı vereceksiniz?

İşte tam da bu sebepten dolayı Toplama bilgisayarlar sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda toplanan sistemlerdir. Diyelim ki! Ayırdığınız bütçe 1000 tl donanım içinden bazı parçaları düşük tütüp daha çok ihtiyacınız olabilecek parçalara doğru eğilebilirsiniz.. Yani size dayatılan sistemleri değil de kendi işiniz ve bütçenize orantılı olarak bilgisayar seçebilirsiniz. Peki garanti nekadar?derseniz.. Toplama bilgisayarlarda parça parça garanti mevcuttur yani HDD 3 yıl garantili olabilirken , işlemci 2 yıl garantili olabilir.. Bu aşamada garantinizin takibini en başından en sonuna kadar bizler yapmaktayız..

Firmamız Toplama Bilgisayar ile Birlikte, Her türlü Bilgisayar Parçası, Notebook, Tablet,  Yazıcı , Güvenlik Kamerası Sarf Malzemesi satışını da yapmaktadır.

 

Başlat
Canlı Destek Online
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?