Güvenlik Kamerası gerekli mi?

Bazı insanların ‘olmazsa olmaz’ gördüğü, bazılarının ise ‘Ne gerek var?  Hırsız kafaya koyduğu yere girer nasıl olsa!’ diye önyargılı yaklaştığı güvenlik kameralarına gerçekten de ihtiyacımız var mı? Öyle büyük paralar vermeye değer mi? Sorusunun yanıtı bence ,evet kesinlikle değer.. Hem de hemen.. Güvenlik Kamerasının kendisi bile aslında birçok olayın önlenmesini sağlıyor. Önlenemediği durumda ise olay anını birebir gösteren ve bunu kayıt altına alan göz.. 

Kamera ile alakalı en sık duyduğumuz ve muhtemelen sizin de şuan aklınızda olan soru? Kamerayı kırarsa? Sprey ile boyarsa vb sorular. Eğer kameralar düzgün yerleştirilirse kırılması çok önemli değil desek 🙂 Düşünün diğer kamera zaten kayıtta olacak.. 

güvenlik kamerası nedir?

Güvenlik Kameraları bir çok farklı marka adı altında farklı tipte yüzlerce çeşit alternatiften oluşan bir sektör..  Sadece Güvenlik Kamerası gibi duran Güvenlik Kamera Sistemi , Güvenlik Kamerasının yanında Kayıt cihazı, Kayıtların kaç gün hafızasında tutacağını etkileyen HDD, Kameralara özellikle geceleri  güç sağlayan LED Trafosu, BNC, Power Jack  gibi bağlantı aparatlarıyla birlikte kamera  kablolarında oluşan bir sistem.. Farklı marka adının altında bulunan güvenlik sistemlerinin şüphesiz belki de en önemli ayağını  satan firmaların teknik desteği oluşturuyor.. İhtiyacınız olduğunda ulaşamadığınız, sorununuzu çözemeyen ve gerekli desteği sağlayamayan firmaların güvenlik sistemleri de seçtiğiniz kameralar kadar önemli..

ayvalık güvenlik kamerası

Ayvalık ta Emniyet  ve Adliye ile birlikte yapmış olduğumuz çalışmalardan edindiğimiz tecrübe ile vardığımız sonuç KESİNLİKLE GÜVENLİK KAMERASI sahibi olunması gerektiğidir.  Hele ki bırakın güvenlik kameralı bir eve hırsızın girmeye çalışmasını , yürüyüşünü  bile değiştirenini..  Kazanın şoku ile olay anını hatırlamayanını..  Güvenlik kamera görüntülerini gösterene kadar yaptığını inkar eden yaşlı adamı gördükten sonra..

Hırsızın bile şeklini değiştiren, asla yalancı şahitlik yapmayan, daima objektif ve gerçeklerden yana olan tek şey belki de güvenlik kamerası..

Şu zamana dek Ayvalık Adliyesi, Ayvalık Emniyeti dahil olmak üzere bir çok kurumsal ve bireysel müşterimiz Güvenlik konusunda ve sonraki destek sürecinde firmamızı tercih etmiş olmaları bizim için gurur vericidir. Bu sadece bizim başarımız değil aynı zamanda tercih ettiğimiz ürünlerin ve ürünlerinin arkasında olan bizim iş ortaklarımızın da başarası..

Keşke ile yaşayan bir toplum olduğumuz gerçek, söz konusu da güvenlik olduğu için bu konunun üzerine eğilmenizi şiddetle tavsiye ederim. Ayvalık ta  Esc Bilişim olarak iş ortağı  bizleri tercih eden kurumsal ve bireysel müşterilerimize bir kez daha teşekkür ederiz. Güvenlik kamerası konusunda aklınıza takılan bir soru  olduğunda çekinmeden bizlere danışabilirsiniz..

Ayvalık Belediyesi
Altınova Taş Köşk Restaurant 
Ayvalık Belediyesi
Paşa Limanı Restaurant 
Ayvalık Belediyesi
Petrol Ofisi İstasyonu
Ayvalık Belediyesi
Boğaziçi Otel
Ayvalık Belediyesi
Kadın Bakım Evi
Ayvalık Belediyesi
Duba Plajı
Ayvalık Belediyesi
Sarı Zeybek Spor Tesisi
Köklü Zeytincilik
Fabrika
Köklü Zeytincilik
Ayvalık Mağaza
Köklü Zeytincilik
Cunda Mağaza
Köklü Zeytincilik
Murateli 
Veysel Kaptan Fabrika
CM Granit Fabrikası- Bergama
Meis Turizm – Ofis
İstanbul Mc İnşaat Ofis
Açelya Cafe 
Linoks Endüstriyel Mutfak
Adu Mimarlık Ofisi
İsmail Yeşilkaya Üretim Tesisi
İsmail Yeşilkaya Showroom
Zeytin Eczanesi Sarımsaklı
Doğan Gsm Sarımsaklı
Altın Emlak – Gömeç
Bağış Eczanesi
Çydd Ayvalık Şubesi
Ayvalık Magazin
Erkan Say Çiftlik
Naz Kuyumculuk
Altınova Diş Kliniği
Ender Otel Cunda
Eymen Büfe – Tostçular Çarşı
Emir Büfe – Tostçular Çarşısı
Gümrük Otopark
Veysel Kaptan Gezi Teknesi
Medusa Gezi Teknesi
Alesta Gezi Teknesi
Gömeç Reklam
Ayvalık Bambi Mağaza
Cadde Kuaför
Ayvalık Fotoğrafçısı
Penguen Pastanesi Ayvalık
Lider Klima Ayvalık
Pizza Onbeş
Macaron Muhallebicisi
Daş Kasap – Karaağaç
Abdullah Candemir Salon
Özel Ayvalık Diş Kliniği
Milo Bungalov- Cunda