Ayvalık ve çevresinde hizmet veren firmamız 3 ana konu da değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır;

Bilgisayar Satış – Bakım ve Onarım

Müşterilerilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden firmamız olabilen en kısa sürede sorunun giderilmesini temel amaç olarak kendisine hedef belirlemiş olup bu bakış açısıyla çalışmaktadır. Ayvalık ve Çevresinde Bilgisayar ve Ekipmanları satışı, Bakım , Onarım ve Destek hizmetleri Kurumsal Müşterilerimizin bizi seçmesiyle yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamerası taktırmak artık bir lüks değil ihtiyaç haline gelmiştir. Hem sizin güvenliğiniz hem de çevrenizin güvenliğini sağlamak açısından şarttır. Ayvalık ta gördüğümüz en büyük sıkıntı güvenlik kameralarındaki eksiklikler olup ne yazık ki insanlarımızın bu konunun önemini pek fazla kavrayamadıklarını düşünmekteyiz. Güvenlik Kameralarındaki en ufak bir görüntü parçası bile ard niyetli insanların yakalanmasına imkan vermektedir. Ayvalık Emniyeti ve Ayvalık Adliyesi başta olmak üzere Ayvalık Sarımsaklı Otogarı ve birçok kişi ve kurum Ayvalık Esc Bilişimi tercih etmiştir.

Web Tasarım

Web tasarım ve Seo hizmetleri yine Ayvalık ve çevresinde gördüğümüz en büyük eksikliklerden birtanesidir. Özellikle web sitesinin devlet tarafının zorunluluğun olduğu işletmelerin yanında küçük işletmelerin de müşterilerine kendilerini tanıtabileceği en kısa yoldur. Müşterilerimizden geri dönüşlerinden sonra şunu söyleyebiliriz ki! Güzel bir web sayfası size mutlaka müşteri ve dolayısıyla kar olarak geri dönmektedir..